Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses’in ikizlerinin 40’ı çıktı

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile 2021 yılında dünyaevine girdi. Mutlu beraberlikleri devam eden ünlü çift, 22 Ocak’ta ilk kez anne baba olmanın sevincini yaşadı. İkiz oğullları olan ünlü çift, bebeklere İbrahim Ayel ve Sinan Emir adını verdi.

Ancak bebeklerden İbrahim Ayel’in kalbinde sorun olduğu ve operasyon geçirdiği ortaya çıktı. Bir süre hastanede tedavi gören ve geçen günlerde taburcu olan Ayel bebek ile ilgili Yasemin Şefkatli Instagram hesabından “Aslında biz 21’inci haftadan beri Ayel’in kalp sorununu biliyorduk. Her hafta kontrolümüz vardı, bazen haftada iki. Çok fazla doktor Ayel’in kalbini gördü ve doğduğunda operasyon geçireceğini biliyorduk. Ben burada aslında iyi kötü bir sürü şeyi paylaşıyorum ama bu sorunu kendi içimizde sindirip, çözüme gitmeye odaklandık. Doğum sonrası operasyon duyulunca çok fazla dua aldık, o kadar güzel mesajlar geldi ki bana da güç oldu. Önümüzde biraz daha bir süreç var ama bebiş çok güçlü, her şey çok güzel olacak” açıklamasını yaptı.

“40 UÇURDUK”

Şefkatli son olarak bebeklerin 40’ını uçurduklarına dair bir paylaşım yaptı.

Eşi ve ikizleriyle fotoğrafını yayınlayan Şefkatli, “40 uçurduk. Canlarım ömrünüz hep sağlıkla, huzurla, birlikte omuz omuza olsun, sizin hep güzel günlerinizi görelim bana yaşattığınız duyguların tarifi gerçekten yok. Ömrüm ömrünüz olsun sizi çok seviyorum meleklerim” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x